Piyano Taşıma

PİYANO TAŞIMA

Sezon Nakliyat yılların verdiği tecrübemizle konsol piyano ve kuyruklu piyanoları liftli kamyon ve uzman kayışcılarımız tarafından istanbul merkezli şehir içi şehirler arası sigortalı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapmaktayız. Ev Piyanosu :

Evinizdeki Piyano Taşıma işlemi için daha önceden ekspertiz elemanımızın rapor doğrultusunda sizin belittiğiniz gün ve saat içinde piyano nakliyeniz yapılır. Öncelikle piyanonuz özel ambalajlarımızla ambalajlanır ve bundan sonra uzman kayışcılarımız ile piyanonuz kat indirme işlemi yapılır liftli araçlarımızın liftine alınıp yatırma veya dikmeden aracımızın içine alınır piyanonuz aracımıza kayışlarla sabitlenir güvenli bir şekilde taşınması yapılıp kat çıkartma işlemi yapılır.

KURUM PİYANOLARI :

Fuar, kongre, seminer, konser, sahne, ders, gibi maksatlı kullanılan piyanolarınız şehir içi şehirler arası kapalı kasa liftli araçlarımız ekipmanımız ve uzman kayışcılarımız tarafından güvenli bir şekilde taşınır.

Lütfen Dikkat :

Gazetelerde broşürlerde ve web sitelerde kendilerini piyano taşıdıklarını anlatan bazı firmalar vardır bu firmalar piyanonu nasıl taşındığını dahi bilmezler piyanoyu yanlış taşıma sonucu rezenons çatlakları ve tel kopmaları meydana gelebilir piyanonuz sizin kadar bizim içinde değerlidir. Biz bu güvenceyi 1989 yılından günümüze kadar vermekteyiz.

İstanbul Avrupa yakası :

piyano taşıma, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başak şehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylik düzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultan gazi, Şişli, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Zekeriya köy, piyano nakliyat

İstanbul Anadolu yakası: piyano taşımacılığı, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Bostancı, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli, Kurtköy, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, piyano nakliye