Çelik Kasa Taşıma

ÇELİK KASA TAŞIMA

Sezon Nakliyat çelik kasa taşıma işlemlerini 1989 yılından günümüze kapalı kasa ve liftli kamyonlarımız uzman ekibimiz ve kayışcılarımızla günümüze profesyonel olarak taşıma işlemi yapmaktayız.

EV KASALARINIZ :

Evdeki çelik kasalarınız nakliyesi doğrultusunda şirketimiz expertiz elemanı yönlendirir çelik kasanızın expertizi yapılıp sizin belirttiğiniz gün ve saat içinde araç, ekip ve elemanlarımızla adresinizde bulunur ve uzman ekibimizle kat çıkartma ve indirme işlemleri gerçekleşir elemanlarımız sigortalı ve kadrolu işcileriniz ve işinde uzmandır. Şirket Kasalarınız :

Firmamızla irtibat doğrultusunda expertizi yapılan kasalarınız veya ups kabinleriniz kapalı kasa liftli araç, ekipman ve uzman kayışcılarımızla kat indirme ve çıkarma işlemleri gerçekleştirilir.

Şirket Cihazları :

Server, Ups, Kabin, Kabinet, gibi ağır ve dikkat gerektiren malzemeleriniz ambalajlanıp uzman kayışcılarımızla taşınır araçlarımız liftli olup ( hidrolik kapak ) yüklerken yatırmaya gerek duyulmaz ve bu sayede görselliğinde ve sistemlerine bi zarar gelmez.

Lütfen Dikkat :

İnternette bir dünya firma kendilerini çelik kasa taşıma işlemi yaptıklarını söylerler ederler. Bu gibi firmalar çelik kasa nakliyesi nasıl yapılır bunu dahi bilmezler. Çelik kasa taşıma işlemi zor ve risklidir. İşinde acemi insanlar için sağlıklı ve güvenceli değildir.

Şirketimiz İstanbul merkezli şehir içi ve şehirler arası çelik kasa nakliyesi hizmeti sunmaktayız.