Liftli Kamyonet

LİFTLİ KAMYONET

Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonetlerimizle: Paletli ve Tonajlı Yükleriniz Trans palet Yardımıyla Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet, lerimiz İle Yerlerine Tam Zamanında Ulaştırılır.

Hidrolik Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’lerimizle Araçlarımızda Bulunan Trans palet Marifeti ile Yüklenilir. Gideceğiniz yere sigortalı olarak teslim edilir.

Avantajları :

Yüklemek için vinç ücreti ödemezsiniz. İndirmek içinde vinç ücreti ödenmez. Sadece kamyon nakliyat ücreti ile yüklerinizi göndermiş olursunuz.

LİFTLİ KAMYONLA TAŞIDIKLARIMIZ :

Paletli Yükleriniz, Cihazlarınız, ATM Bankamatik, Çelik Para Kasaları, Güç Kaynakları UPS, Tekstil Makineleri, Hastane Malzemeleri, Ses Işık Sahne Sistemleri, Catering Hizmetleri, Kongre Taşımacılığı, Dekor & Stand Taşımacılığı, Deniz Motor Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, Fuar Taşıma, Valiz Taşımacılığı, Lojistik Destek, Depo Hizmetleri, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşıma, Tıbbi Cihaz Taşıma.

Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonetle Taşıma Şeklimiz :

Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonetlerimizle ilk başta Paletli Yükleriniz veya Cihazlarınız Trans palet yardımıyla Liftli Araç’larımıza (Güvenli) bir şekilde getirilir ve Liftli araç’larımızın üzerine Liftli (Asansörlü) bir şekilde araçlarımızın içine alınır ve (Spanzet) Gerdirme kayışlarımızla Yükleriniz veya Cihazlarınız güvenli bir şekilde sabitlenir.

Cihazlarınızın veya Yüklerinizin Teslimatı :

Teslim edilecek Paletli Yükleriniz veya Cihazlarınız Liftli Kamyon veya Liftli Kamyonetlerimizden (Asansöre) Trans palet yardımıyla üzerine alınır ve aracımızdan indirilir yerlerine (Güvenle Teslim Edilir).

Not: Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’lerimizin Kaldırma Kapasitesi 1500kg ve 2000kg dır.

Araç Türlerimiz :
  • 7.60 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon
  • 6.30 cm lik Kapalı kasalı hidrolik Liftli Kamyon
  • 5.50 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon
  • 4.50cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon
  • 5mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon
  • 4.60 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonet
  • 4mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonet

NOT: Liftli Kamyon, ve Liftli Kamyonet'lerimiz Liftli Araç, olarak Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Kiraya verilir.