Kurumsal Taşıma Hizmetleri

KURUMSAL TAŞIMA HİZMETLERİ

Kurumsal Taşıma :

Sezon Nakliyat; okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar malzemesi, taşımacılığının yanı sıra asker, polis, kamu güvenliği ve kamu, kurum kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit ev eşyası malzeme taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Sezon Nakliyat Bu tür yerlerin taşınma işlemlerine gerektiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır. Sonrasında taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir. Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Lojistik Taşıma :

Sezon Nakliyat Lojistik olarak kapıdan kapıya teslim (door to door) çalışma anlayışı ile müşterimizin müşterilerine kadar ulaşmayı hedefleyen, ithalat, ihracat, uluslararası taşıma (kara, hava, deniz, demir, kombine) gümrükleme, depolama, sigorta, yurtiçi dahili nakliye, danışmanlık ve tercüme alanında, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için, müşteri odaklı çalışan takipçi ve nitelikli, sorumluluk sahibi uzman personelleri ile hizmet vermekteyiz.

Banka ve Atm Taşımacılığı :

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir (expertiz) eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Bu işlem ücretsizdir. Bankayla anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılır. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Sezon Nakliyat‘ın Müşteri Temsilcisi ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar sarılıp kolilere konur. Çelik kasa taşıma, ve ATM ler ise liftli araçlar vasıtasıyla taşınır. Sezon Nakliyat gelecekteki olumlu ya da olumsuz olayları düşünerek sigorta (emtia yük) yapmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil direkt olarak sigorta acentesi ile muhattaptır.

Yurt geneli ATM, Para Kasası, Kiralık Kasa dağıtımı, Depolanması, montajı ve demontajları eğitimli elemanlarımız tarafından yapılır. Sevkiyatta kullanılan Araçlarımız Kapalı Kasa ve Liftlidir. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

Mobilyaların taşıma esnasında zarar görmemesi için hava balonlu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Tüm eşyalarınız yeni yerinizde bölüm (departman) ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı paketlenir. Montaj ve Demontajları gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Şirket Taşımacılığı :

Şirket taşıma, bünyesinde İstanbul ve İstanbul’dan diğer illere taşınması gereken her türlü malzemenizin nakliyesinde verdiğimiz hizmetimizdir. Şirket malzemesi taşıma hizmetimizde her türlü yükünüzü sadece İstanbul ilçeleri ve İstanbul’dan şehir dışına nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Şirket taşımacılığı hizmetimizde işçilik isterseniz sizden isterseniz tarafımızdan karşılanmaktadır. Şirketinizle yaptığımız sözleşme gereğince yükün yoğunluğu ve mesafesi şeklinde anlaşmalı ücretlendirme yapılır. Sizin belirttiğiniz adresten yine sizin belirttiğiniz adrese veya adreslere teslimatı sağlanır.

Askılı Tekstil Malzemesi Taşıma :

Sezon Nakliyat’ın bildiğiniz üzere yıllardır Kargo taşımacılığı, Evden eve nakliyat ın yanı sıra Güvenli Ve Tam Zamanında Teslim anlayışı ile şimdi askılı tekstil hizmette kolaylık sağlıyor.

Kamyon ve Kamyonet, ten oluşan özel filo, tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

TAŞIMA İŞLEMİ :

Ürünler kolilerde değil, 22, 28, 48,m3 boyutlarında, özel yapım, Kapalı kasa, Liftli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor.

SEZON NAKLİYAT FARKI :

Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, şehirlerarası askılı taşımacılık yapabilirsiniz. Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Sizde bu hizmeti Sezon Nakliyat’tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız Sezon Nakliyat’ı arayabilirsiniz.