Evden Eve Nakliye

EVDEN EVE NAKLİYE

Evden Eve Nakliyat talebinizi telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşılmasıyla Sezon Nakliyat olarak evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç , ambalaj malzemesi harcaması, kaç eleman geleceği belirlenip, yerinde tespit edilir. Bu işlem için ücret ödemezsiniz.

Sezon nakliyat, olarak, ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile sıfır hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirilmenin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. taşıma, exsperti taşımanızın her aşamasındaki ekibi yönlendirmek ve değerli eşyalarınızın evden eve taşımacılık, yaparken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Sezon nakliyat olarak, expertizi sizin isteklerinizi, göz önünde bulundurarak Size yazılı bir teklif sunar (bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerinde geçer), taşıma tarihinizi sizinle beraber karşılaştırıp kayıt altına alınır.

Sezon Nakliyat Evden Eve Nakliye veya Evden Eve Taşıma için 1989 Yılından Günümüze Deneyimimiz Tecrübemiz ve Uzman Kadronuz ile Sarma Ambalajlama Paketleme Depolama işlerini Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye Hizmetlerini (Güvenle) Sunmaktayız.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Evden Eve Nakliyat için Eşyalarınızın Paketlenmesi

Mobilyalar :

Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye :

Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin:

Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan soma plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz Eşyalar :

Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar :

Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Ayna - Cam ve Hassas Eşyalar:

Özel beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika, Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo :

Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize, Lamba :

Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise :

Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta :

Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyaları :

Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri :

Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Sezon Nakliyat'ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.