Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA

Sezon Nakliyat Şirketimiz 1989 yılından günümüze ofis taşıma ve büro nakliyesi işlerini uzman kadromuz kapalı kasa araçlarımız ekip ve ekipmanlarımız ile ambalajlı ve sigortalı olarak nakliye hizmeti sunmaktayız.

ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN EKSPERTİZ :

Şirketimize ofis veya büro taşınma talebinde bulunduğunuzda firmamız şirketinize bir ekspertiz elemanı gönderip sizin doğrultunuzda ofis veya büronuzu ekspertiz eder bu doğrultuda hangi araç ne kadar ekip ve ambalaj malzemelerini not alır ve bu şekilde sözleşmeli olarak anlaşılır.

TAŞINMA GÜNÜ :

Ekibimiz sizin netleştirdiğiniz gün ve saat içinde firmamızdan gönderilen araç, eleman, ve malzemeler hazır bulunur Ofisinizde bulunan masa ve sandelyeler hayalı baloncuklu laylonlarla sarılır bilgisayarlar tek tek sarılarak numaralandırılır yazıcılar ambalajlanır. Dolaptaki klasör ve evraklarınız kolileme yapılır ve numaralandırılır arşiv bölümünüz varsa rafları sökülür klasörler numaralı bir şekilde paketlenir. İstek doğrultusunda demir raf dolaplarınızın montajı yapılır ve istek doğrultusunda koliler aynı şekilde raflara dizilir ve taşınma işlemleri sorunsuz yapılır.

Ofis ve Büronuzda varsa Çelik kasa ve ups Cihazları Uzman kayışcılarımız tarafından ambalajlı bir şekilde taşınır.

Şirketimiz İstanbul Merkezli Şehir içi ve Şehirler arası ofis ve büro taşıma işlemlerini sigortalı ve ambalajı yapmaktayız.